İnci Taneleri’nde ortalık karışacak: Azem’in sırrı ortaya çıktı


Piraye, Ayça ve Azem birlikte yemeğe çıktı. Azem, Piraye’nin Arcan’ı tanıdığını fark edince kızının nişanlısıyla ilgili merak ettiklerini Ayça’dan öğrenmeye çalıştı. Piraye’nin Nehir için ‘kimi kimsesi yokmuş’ sözleri Azem’i incitti.

Azem, kızının ondan kaçmaya çalıştığını anladı. İzzet, Azem’e Zahir’in otelde kaldığını söyledi. Azem, Zahir’e gözüktükten sonra odasına geçti.

Necmi, Aleyna’nın Reyyaz’ın evinden kaçmasına yardım etti. Aleyna’yla nereye gideceğini bilmeyen Necmi, Azem’in kaldığı otele geldi. Sinirden çılgına dönen Reyyaz, evin güvenlik ekibini cezalandırdı ve Cihan’ı, Aleyna ve Necmi’yi bulması için görevlendirdi.

Azem ile aralarındaki sorunu çözen Piraye, Cenk ile ayrılmaya karar verdi. Ancak, Piraye’den önce davranan Cenk evlenme teklifi etti. Piraye’nin teklifi reddetmesi sonrası Cenk büyük hayal kırıklığı yaşadı. Piraye, eve geçer geçmez Azem’i arayarak Cenk’le ayrıldıklarını söyledi.

Kızına ulaşmak isteyen Azem, nişanlısının oteline gitti. Nehir’i bulamayan Azem, Arcan’ın annesi Mahun ile karşılaştı. Mahun, Nehir’i tanıyıp tanımadığını sorunca Azem, kızının huzuru kaçmasın diye tanımadığını söyledi.

Cihan’la Elif kafede otururken Azem yanlarına geldi. Zahir’in iş kurulması için Zerre’ye verdiği parayla Dilber, kiralık katil tutma teklifinde bulundu. Zerre de, kiralık katil için gerekli parayı araştırıp Dilber ve Yıldız’a durumu anlattı.

Cenk’in evlilik teklifini reddeden Piraye, Azem ile daha çok sohbet edebilmek için ona mesaj attı. İkili buluşup sohbet etme konusunda anlaştı. Piraye’nin şoförü Azem’i almaya geldiğinde gerçek adını öğrendi. Azem ve Piraye bir araya geldi. İkili yakınlaşacağı esnada Azem, bir yola çıkacaklarsa her şeyin doğru olması gerektiğini söyleyerek uzaklaştı.

AZEM’İN SIRRI ORTAYA ÇIKTI

Piraye’nin abisi Talip, kardeşi Tayfun ve Cenk geldi. Talip, Azem’in gerçek kimliğini açıklarken Piraye şoke oldu: “Adı Adem değil, Azem’miş… Yani isminden başlamış yalan söylemeye, çünkü yıllarca hapis yatmış sabıkalı bir kişi. Suçu neymiş peki? Karısını öldürmüş.”Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x